KONST / Litografier / Serigrafi 9772397
nr 977 2397
Serigrafi
signerad, Isaac -58, "Bildkomp III", 5/9, motivet: 13 x 12
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 augusti 2015
kl 19:04:10
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)